Login

Register

Login

Register

Adecco

0
2.31/5 (58)

Agencja Adecco aktualnie znajduje się na 1 miejscu w naszym rankingu

 Na naszej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat tej agencji.

 

Adecco – to największa na świecie szwajcarska agencja zatrudnienia. Usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzki są świadczone na wszystkich kontynentach przez ponad 5500 oddziałów i w 60 krajach, w tym w Holandii. Przedsiębiorstwo obsługuje ok. 100 000 klientów, a w jej szeregach jest ponad 33 000 pracowników. Ogrom tych liczb świadczy o tym, z jak potężną firmą mamy do czynienia. Ich sposób działania jest prosty. CV wraz z listem motywacyjnym trafia do bazy, gdzie znajdują się wszystkie osoby poszukujące pracy. Sprawdzane są umiejętności oraz kompetencje i dopasowywane są pod określone stanowisko, oferowane przez pracodawców, którzy zgłosili chęć zatrudnienia. Jeśli wszystkie wymagania są spełnione, w następstwie pracownik Adecco umawia na rozmowę kwalifikacyjną bezpośrednio z pracodawcą. Pozwala to zaoszczędzić czas zarówno zleceniobiorcy jak i zleceniodawcy. Hasłem przewodnim agnecji jest: “better work, better life”, co w przetłumaczeniu na język polski oznacza “lepsza praca, lepsze życie”.

 

ADRES

 

Agencja Addeco posiada około 100 oddziałów które można znaleźć w całej Holandii.

 

Oddział Alkmaar

Adres: Helderseweg 14, 1815 AB, Alkmaar
Tel: 072-5118582
E-mail: regioalkmaar@adecco.nl

 

Oddział Almere

Adres: Marktmeesterstraat 85-87, 1315 GC, Almere
Tel:036-5482410
E-mail: Almere@adecco.nl

 

Oddział Amsterdam

Adres: Hettenheuvelweg 37-39, 1101 BM, Amsterdam
Tel: 020-5238038
E-mail: Amsterdam291@adecco.nl

 

Oddział Arnhem

Adres: Velperweg 82, 6824 HL, Arnhem
Tel: 026-3540280
E-mail: Regioarnhem@adecco.nl

 

Oddział Beilen

Adres: Kanaalweg 15, 9411 KB, Beilen
Tel:0593-538635
E-mail: jumbo.beilen@adecco.nl

 

Oddział Born

Adres: Dr. Hub van Doorneweg 1, 6121 RB, Born
Tel:046-7271070
E-mail: inhousevdlnedcar@adecco.nl

 

Oddział Breda

Adres: Fellenoordstraat 99, 4811 TH, Breda
Tel: 076-5205777
E-mail: Breda@adecco.nl

 

Oddział Deventer

Adres: Sijzenbaanplein 27-31, 7411 HL, Deventer
Tel: 0570-662646
E-mail: deventer@adecco.nl

 

Oddział Den Bosch ( ‘S-Hertogenbosch )

Adres: Onderwijsboulevard 52, 5223 DH, Den Bosch
Tel: 073-6125444
E-mail: regiodenbosch@adecco.nl

 

Oddział Den Haag

Adres: Johanna Westerdijkplein 107, 2521 EN, Den Haag
Tel:070-3117600
E-mail: regiodenhaag@adecco.nl

 

Oddział Doetinchem

Adres: Terborgseweg 142, 7005 BD, Doetinchem
Tel:0314-344944
E-mail: doetinchem@adecco.nl

 

Oddział Duiven

Adres: Innovatie 1, 6921 RN, Duiven
Tel:026-3120661
E-mail: sorbo726@adecco.nl

 

Oddział Eindhoven

Adres: Vonderweg 26, 5616 RM, Eindhoven
Tel: 040-2394999
E-mail: Regioeindhoven@adecco.nl

 

Oddział Enschede

Adres: Nijverheidsstraat 9, 7511 JM, Enschede
Tel: 053-4305300
E-mail: Regioenschede@adecco.nl

 

Oddział Gorinchem

Adres: Stadhuisplein 70, 4203 NS, Gorinchem
Tel: 06-52572882
E-mail: Gorinchem@adecco.nl

 

Oddział Gouda

Adres: 2 Antwerpseweg, 2803 PB, Gouda
Tel: 06-52367170
E-mail: blokkerholding@adecco.nl

 

Oddział Groningen

Adres: 97 Griffeweg, 9723 DV, Groningen
Tel: 050-3121120
E-mail: groningen@adecco.nl

 

Oddział Haarlem

Adres: Kruisweg 38, 2011 LD, Haarlem
Tel: 023-5313100
E-mail: RegioHaarlem@adecco.nl

 

Oddział Heerenveen

Adres: 10 Abe Lenstra Boulevard, 8448 JB, Heerenveen
Tel:0513-468880
E-mail: Regioheerenveen@adecco.nl

 

Oddział Heijen

Adres: Hoogveld 25 , 6598 BL , Heijen
Tel: 06-52367090
E-mail: scaheijen740@adecco.nl

 

Oddział Hoogeveen

Adres: Schutstraat 22, 7901 EC, Hoogeveen
Tel: 0528-273633
E-mail: Hoogeveen@adecco.nl

 

Oddział Leeuwarden

Adres: Schrans 9, 8932 NA, Leeuwarden
Tel: 058–2891020
E-mail: RegioLeeuwarden@adecco.nl

 

Oddział Maastricht

Adres: Azielaan 22, 6199 AG , Maastricht-Airport
Tel: 043-3218151
E-mail: Regiomaastricht@adecco.nl

 

Oddział Nijmegen

Adres: 132 Wijchenseweg, 6538 SX, Nijmegen
Tel: 024-3228008
E-mail: nijmegen@adecco.nl

 

Oddział Nieuwegein

Adres: 132 Inundatiedok 38, 3439JJ, Nieuwegein
Tel: 024-3228008
E-mail: xponieuwegein@adecco.nl

 

Oddział Oss

Adres: Oostwal 243-245, 5341 KN, Oss
Tel: 0412-694929
E-mail: oss@adecco.nl

 

Oddział Rotterdam

Adres: Coolsingel 2, 3011 AD, Rotterdam
Tel: 010-2010370
E-mail: Regiorotterdam@adecco.nl

 

Oddział Roermond

Adres: Looskade 14, 6041 LE, Roermond
Tel: 0475-390360
E-mail: regioroermond@adecco.nl

 

Oddział Tilburg

Adres: Stationsstraat 14b, 5038 ED, Tilburg
Tel: 013-5833333
E-mail: tilburg@adecco.nl

 

Oddział Waalwijk

Adres: Keurweg 26, 5145 NX, Waalwijk
Tel: 06-52367170
E-mail: xenos@adecco.nl

 

Oddział Utrecht

Adres: Euclideslaan 1, 3584 BL , Utrecht
Tel: 030-2330130
E-mail: RegioUtrecht@adecco.nl

 

Oddział Venlo

Adres: 43 Parade, 5911 CB, Venlo
Tel: 077-3828946
E-mail: Regiovenlo@adecco.nl

 

Oddział Venray

Adres: Gouden Leeuwplein 3, 5801 MN, Venray
Tel: 0800-2808080
E-mail:  Regiovenray@adecco.nl

 

Oddział Veenendaal

Adres: Scheepjeshof 114, 3901 CX, Veenendaal
Tel: 0318-529009
E-mail:  veenendaal@adecco.nl

 

Oddział Zaltbommel

Adres: Hogeweg 123, 5301 LL, Zaltbommel
Tel: 0418-784000
E-mail: zaltbommel@adecco.nl

 

Oddział Zwolle

Adres: Zuiderzeelaan 37, 8017 JV, Zwolle
Tel: 038-4225655
E-mail: zwolle@adecco.nl

 

KONTAKT

Strona WWW: https://www.adecco.nl
Email: info@addeco.nl
Numer telefonu: 

 

OFERTY PRACY

Aktualnie brak ofert pracy od Adecco

 

WARUNKI ZAKWATEROWANIA

Brak informacji

 

Poszukujemy zdjęć oraz filmów przedstawiających warunki zakwaterowania w powyższej agencji.

Jeśli posiadasz jakieś materiały prosimy o  kontakt droga e-mailowa na kontakt@bpwh.pl

 

Pracowałeś(aś) przez ta agencje ? Prosimy o wystawienie jej stosownej oceny oraz opinii!

 

 

Wróć na stronę główna

 

Adecco Opinie

.

 

.

 

.

 

Oceń pracę w tej firmie

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o