eupeople

Agencja pracy EU PEOPLE powstała w 2006 roku w Opolu i jest jedną z pewniejszych na rynku pracy. Wykwalifikowany personel, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dokłada wszelkich starań by rekrutacja była efektywna i staranna, a oferta pracy dokładnie dopasowana do potrzeb aplikującego.

Wykwalifikowany personel, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dokłada wszelkich starań by rekrutacja była efektywna i staranna, a oferta pracy dokładnie dopasowana do potrzeb aplikującego.

EU PEOPLE zrzeszone jest z zewnętrzną organizacją NBBU, kontrolującą poprawność zatrudnienia, wysokość zarobków oraz warunki mieszkaniowe.

Dodatkowo uitzendbureau zapewnia zakwaterowanie agencyjne (domki typu bungalow, kamienice, bloki), ubezpieczenie oraz pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii z województwa: śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Oferuje też atrakcyjne wynagrodzenie i cotygodniowe wypłaty na konto bankowe.

EU PEOPLE pośredniczy pomiędzy niewykwalifikowanymi i wykwalifikowanymi pracownikami i pracodawcami na rynku w Holandii. Dzięki pracy w międzynarodowym środowisku i opiece polskich koordynatorów aplikujący ma możliwość rozwijania swoich umiejętności językowych.

Agencja nastawiona jest na dłuższą współpracę, ale zdarzają się też oferty krótkoterminowe. Poszukuje pracowników głównie do magazynów i dużych centr logistycznych.

EU PEOPLE Kontakt

EU PEOPLE Agencja

Oddział w Holandii

Adres: Esp 216 5633 AC Eindhoven

Strona: www.eu-people.nl

E-mail: info@eu-people.nl

Telefon: +31 88 20 14 100

Oddział w Polsce

Adres: ul. Krakowska 39 45-075 Opole

Strona: www.eu-people.home.pl

E-mail: info@eu-people.pl

Telefon: +48 77 453 76 00