Laudam

Agencja pracy istnieje od 2000 roku. Dobra znajomość rynku holenderskiego i polskiego oraz potrzeb swoich klientów pozwala na idealne dopasowanie potrzeb dla obu stron. Ich działalność obejmuje teren całej Polski, co umożliwia łatwy dostęp do oferowanych usług, gwarantując tym samym jakość i skuteczność działań.

Wykwalifikowany personel posługuje się językami: polskim, angielskim oraz holenderskim. Pracownicy biura pomagają w przetłumaczeniu instrukcji BHP, dokumentów i pism urzędowych, uzyskaniu ubezpieczenia, umówieniu wizyty do lekarza itp.

LAUDAM zapewnia zakwaterowanie w domach, wyposażonych w: lodówkę, pralkę, kuchnię, sypialnie 1-2 lub 3 osobowe i wspólny pokój gościnny. Warunki mieszkaniowe zgodne są z zasadami SKIA. Do dyspozycji są także samochody służbowe zapewniające dojazd do miejsca pracy i z powrotem.

O aktualnych ofertach pracy można dowiedzieć się poprzez formularz kontaktowy lub bezpośredni kontakt z biurem. Rekrutacja i selekcja pracowników odbywa się przez polski oddział:

  • Produkcja przemysłowa
  • Produkcja spożywcza
  • Rolnictwo
  • Przemysł ciężki
  • Metalurgia.

Aplikacja odbywa się przez formularz, dostępny pod adresem: https://crm.laudam.nl/qla-employee/index.xhtml .

Uitzendbureau spełnia normy ISO 4400-1 co daje pewność, że wykonywana praca jest legalna.

Kontakt

Agencja pracy Laudam

Oddział w Sopocie

Al. Niepodległości 709/2 81-853 Sopot
Tel: 0048 58 550 91 40
E-mail: praca@laudam.pl

Oddział w Holandii

Adres: Fruiteniersdreef 10-12, 4614 HH Bergen op Zoom
Strona www: http://www.laudam.nl/index.php/pl/
E-mail: info@laudam.nl
Telefon: +31 164 271 871